Ana sayfa YAŞAM BABA OĞUL ÇİL KORKUNÇ ÖLÜM SONRASI KARA TOPRAK

BABA OĞUL ÇİL KORKUNÇ ÖLÜM SONRASI KARA TOPRAK

29
0

Giresun’un Yağlıdere ilçesi Sınır Köyünde iki akşam önce meydana gelen yangında hayatını korkunç bir şekilde yanarak kaybeden Baba Oğul yürekleri yangın yerine çevirdi.

Giresun’un Yağlıdere İlçesine bağlı Sınır Köyünde dün bir evde yıldırım düşmesi sonucu meydana gelen yangında baba ve oğlu olduklarını öğrendiğimiz Ahmet Çil (95) Osman Çil (60) hayatını kaybetmişti.

Baba ve oğlunun cesetlerinin oda içerisinde bir birinin elini tutmuş halde bulunduğu öğrenildi.

Yürek yakan görüntülerin ilçeden gelen Adli makamlarca kayıt altına alındığı öğrenildi. Öte yandan Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş yangın sonrası ilçede bulunmayan ve göreve başladığı günden bu yana mücadelesini verdiği İtfaiye aracı için kamuoyuna sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş yaptığı açıklama;

Tam 11 kez Ankara’ya gittim, rica ettim, bazen yalvardım, çalmadık kapı bırakmadım. itfaiye sizlikten giden bir canın vebalini kimse ödeyemez dedim. Her şeye para bulundu,17 bin nüfuslu ilçemize bir itfaiyeye para bulunamadı… Maalesef o itfaiye bugün lazım oldu ve Sınır Köyü Fındıcak mahallesinde çıkan yangında 2 canımız gitti… Vicdanlar rahat mı? Ölen kardeşlerime Allah’tan rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun..gurbetcigiresun.eu

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız