Ana sayfa YURTTAN HABER Aynı köyde toprağa verilecekler

Aynı köyde toprağa verilecekler

40
0

Ordu’da iki kişiyi öldüren ve aynı silahla intihar eden Kabadüz Eski Belediye Başkanı Fındık Tüccarı Orhan Aktaş ‘ın cezaevinden 5 gün önce çıktığı ortaya çıktı.
Orhan Aktaş Kabadüz Başköy’deki evinde 20 gün önce muhasebecisi Tayfun Ç.’yi ayağından vurduktan sonra iki yakınını rehin aldı. Uzun süre sonra ikna edilen Aktaş cezaevine kondu.
Orhan Aktaş 14 gün cezaevinde kaldı. Ayağından vurduğu muhasebecisi Tayfun Ç.’de şikâyetçi olmadı. İtiraz üzerine Orhan Aktaş’ın tutuksuz yargılanmasına karar verilerek tahliye edildi.
Orhan Aktaş Kabadüz’de önceki gece kendine ait akaryakıt istasyonunda dehşet saçtı. Daha önce Kabadüz Belediyesi’nde çalışan ve bir süre önce emekli olan Şenel Dursun ve eşi Helime Dursun’a kurşun yağdıran Aktaş aynı tabancayla yaşamına son verdi.
Cenazeler bugün toprağa veriliyor. Ordu’da fındık tüccarlığı yapan ve bir dönem Kabadüz Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Orhan Aktaş ile Şenel ve Helime Dursun bugün Kabadüz Başköy’de son yolculuğuna uğurlanacak.https://www.ordugazete.com/ayni-koyde-topraga-verilecekler/9951/

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız