Ana sayfa DÜNYA Hollanda’dan Tirebolu’ya Acı Haber

Hollanda’dan Tirebolu’ya Acı Haber

8411
0

Giresun’un Tirebolu ilçesi nüfusuna kayıtlı Hollanda ikamet eden Kandemir ailesinin 4 ferdi henüz tam olarak bilinmeyen bir sebeple hayatını kaybetti.
Giresun’un Tirebolu ilçesinde faaliyet gösteren Çakoğlu Park İşletmecisinin damadı olduğu öğrenilen Onur Kandemir babasını arayarak eşi annesi ve iki çocuğunun birlikte uyduklarını uyandırmak istemesine rağmen uyanmadıklarını söyledi. Babasının polisi ve ambulansı aramasını söylemesi ile Eşi Gülcan Kandemir, Oğlu Atakan Kandemir, Kızı Deniz Kandemir ve Annesin ölmüş olduğu anlaşıldı.

Hollanda Belçika sınırında Hollanda Polisi denetiminde olan Breda kentine bağlı Etten – Leur şehrinde dün gece meydana olay sonrası Hollanda polisi olay hakkında inceleme başlattı. ilk bulgulara göre aile içi şiddet ve cinayet olduğu düşünülen olay sonrası Korona Virüs nedeniyle geniş bir alanın çembere alınarak adli tıp yetkililerinin olay yerine gelmesi beklendi.

Etten – Leur Belediye Başkan Miranda de Vries, olay yerine gelerek mahalle sakinleri ile görüştü. Koronavirüs salgını nedeniyle, olay yeri incelemesi ve soruşturma için özel önlemler aldıklarını belirten belediye başkanı, “3 yıldır bu görevdeyim, ilk kez böyle acı bir olay yaşıyorum” dedi.

Öte yandan Tirebolu’da bu zor günlerde gelen acı haber haber üzerine adeta matem havası yaşanmaya başladı.
Kaynak:Gurbetçi giresun

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız