Ana sayfa SİYASET Hasan Turan Ak Parti’de Önemli Göreve Atandı

Hasan Turan Ak Parti’de Önemli Göreve Atandı

23
0

Giresun’un Piraziz İlçesi doğumlu Ak Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan partisi tarafından uzun yıllar içinden geldiği sivil toplum kuruluşlarının partisindeki en önemli görevlerinden biri olan sivil toplum kuruluşlarından sorumlu başkan yardımcılığı görevine atandı.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Kişisel sosyal medya hesabından görevlendirme yazısını paylaşan İstanbul Milletvekili Hasan Turan “Sivil toplum kuruluşlarında uzun yıllar görev almış biri olarak STK’ların, tarih içinde, özellikle sosyal yardım ve sosyal hizmetler alanında büyük bir rol üstlendik ulusal ve uluslararası düzeyde toplumsal sorumluluk organizasyonlarında hizmet verecek, sivil toplum örgütleriyle sık sık irtibat kuracağız ve diyalog kapılarının her zaman açık olacak. İnşallah hızlı bir şekilde yol alıp en kısa zamanda daha hızlı, daha dinamik, gittiğimiz yerlerde ses getirebilecek çalışmalar yapmayı amaçlıyorum, dokunulmadık sivil toplum kuruluşu kalmayacak. Çünkü temel amacımız sivil toplum kuruluşlarının daha etkili ve sürdürülebilir olmalarına destek olmaktır” dedi.

Öte yandan yıllardır müze olarak kullanılan ve Cumhurbaşkanımızın imzasıyla cami olarak ibadete açılacak olan Ayasofya kararının alındığı bu önemli günde böyle bir göreve getirilmek beni ziyadesiyle memnun etmiştir. dedi.gurbetci Giresun

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız