Ana sayfa GİRESUN İkra Nur’un Ölümünde Yeni İpuçları

İkra Nur’un Ölümünde Yeni İpuçları

102
0

Giresun’u Bulancak ilçesine bağlı İcilli köyünde geçen hafta evinin yakınındaki bahçede otlayan inekleri bakmaya giden ve kaybolduktan 3 gün sonra köyden geçen derede cansız bedenine ulaşılan İkra Nur Tirsi’nin (7) ölümüyle ilgili cinayet şüphesi ve yeni ipuçları değerlendirilmeye başlandı.

İçişleri bakanlığı tarafından görevlendirilen özel ekip çok yönlü soruşturma sürdürürken bu sabah İcilli köyü ile bağlantılı Köy yolları Ahmetli ve Bostanlı Köyü girişindeki mobese kayıtları bunun yanında köy sakini bir vatandaşın kendi isteği ile evinin özel güvenlik kamerası kayıtlarını Jandarma ekiplerine teslim etti.

Öte yandan İcilli Köyü sakinleri ayrı ayrı ifadeye alınırken köy halkının olayın aydınlatılması ile ilgili Jandarma ve Bulancak Cumhuriyet Savcılığına bildikleri ve gördüklerini ayrıntıları anlattıkları İkra Nur Tirsi’nin mezarında rahat etmesini istediklerini dile getiriyorlar.

İkra Nur Tirsi’nin annesi Nazlı Tirsi hemen her gün kızının defnedildiği mezarlığa gelerek göz yaşı dökmeye devam ediyor. Nazlı Tirsi kızı İkra Nur’un okuyup öğretmeni gibi bir öğretmen olmak istediğini ama buna ulaşamamasının ayrı bir üzüntü olduğunu söylüyor.

Lütfen bu haberimizi paylaşarak konunun gündemden düşmemesi için gerekli desteği vermenizi rica ediyoruz.gurbetcigiresun.eu

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız